Rutynowa pielęgnacja włosów za pomocą produktów do pielęgnacji włosów Shea

Oto podstrona: 4


Dzisiaj chcę wykonać zaktualizowaną rutynę pielęgnacji włosów kręconych. Prosiliście mnie o aktualizację. Jedynym powodem, dla którego wcześniej tego nie robiłem, jest to, że nic się nie zmieniło. Po prostu zawsze używałem koktajlu wzmacniającego zwijanie się Shea Moisture i działało dobrze. Nie naprawiasz tego, co nie jest zepsute. To była moja umowa, ale właśnie natknąłem się na coś nowego.

Przedstawię wam nową linię do pielęgnacji włosów, którą jest linia wody kokosowej Shea Moisture Fruit Fusion.

Mają odżywkę do szamponu i piankę do stylizacji, a ja je uwielbiam. Dzisiaj chcę pokazać, jak używam odżywki do szamponu i pianki, aby uzyskać te niesamowite efekty zwijania. Tak więc, jak widać, ten szampon jest bardzo płynny jak normalny kremowy rodzaj szamponu.

Przede wszystkim nie zawiera siarczanów, co jest dla nas bardzo ważne Kręcone dziewczyny. Jest to kolor, który najbardziej nawilża, odżywia i wzmacnia włosy. Dajemy wam test węchu. Pachnie naprawdę dobrze. Pachnie owocowo, to Fruit Fusion i Kokos. Jeśli spróbujesz wody kokosowej, wiesz, że ma ona bardzo lekki smak. Wyobraź sobie więc tę lekkość w zapachu. Nie jest to bardzo silny zapach, nie za bardzo, a zapach prawdopodobnie był dla ciebie dobry. Teraz pozwól mi porozmawiać z tobą o odżywce, która nawet nie jest nazywana odżywką. Nazywa się to nieważkim spłukiwaniem kremu.

Tak więc na początku byłam jak twoja odżywka, czy nie, ale przeczytałam wskazówki i mówi się, żeby włożyć włosy, a potem spłukać. Doszedłem więc do wniosku, że to odżywka. Jest to więc nieważki kremowy klucz, również do średnich włosów nawilżających miękki i bezalkoholowy kolor bez siarczanu, który oszczędza jazzu. Jest trochę grubszy, ma pompę. Możesz więc odpompować i wykorzystać tyle, ile potrzebujesz na potrzeby prysznica. Czy nie możemy dostać ich dużo. Ten sam zapach. Bardzo lekki, lekko owocowy zapach kokosa. Ale jeszcze raz niezbyt silny. Pokażę wam, jak nakładam szampon i odżywkę, i pokażę, jak stosuję nowe rzeczy do stylizacji, z których mogę korzystać samodzielnie. Zgadza się, panie i panowie.

Kolejny produkt, który działa sam. Nie musisz mieszać tych siedmiu butelek, które masz teraz w łazience. Wiecie, że uwielbiam używać tylko jednego produktu i działa on sam, jak widać tutaj. Rzut oka na wyniki i jest niesamowity. Więc obserwuj, jak pierwszy chwyta szampon.

Zagram trochę tego, prawdopodobnie za dużo. A potem masz zamiar masować, a terroryści idą i upewniają się, że włosy są ładne i czyste. Następnie dodamy kilka pomp odżywki, a także wmasujemy w twoje włosy. Teraz to jest kondycjoner, to my zostawiamy włączony na około dwie minuty przed spłukaniem. Więc czekając, możesz zrobić coś innego, wiesz o prysznicach. Teraz masz mój ulubiony pędzel, który jest pędzelkiem wychodka Goodie, ma miękki uchwyt.

Zobacz te sploty. Po prostu pozbywa się ich wszystkich jak magii. To niesamowite. I musicie kupić ten pędzel, jeśli masz loki, robi to po prostu cuda. Ten moment, kiedy zdajesz sobie sprawę, że zapomniałeś złapać ręcznika.

Teraz, kiedy jestem ubrany, użyję tej koszulki do wysuszenia włosów, ponieważ nigdy nie chcemy używać ręcznika, ponieważ to stworzy. Jak powinniście wiedzieć. Teraz wezmę te musy Shea Moisture Fruit Fusion Coconut Water, nieważkie i stylizuję małą pompkę. I mówi się, aby użyć około dwóch do trzech pompek na każdą sekcję włosów. Zrobiłem więc trzy moje Thompson. Zamierzam je położyć na przedniej części moich włosów i jego grzebieniu palcami. Więc mógłbym być ładnymi, pięknymi lokami. Po prostu kontynuuje ten proces i dzieli moje włosy na części i nakłada je na włosy.

Teraz pozwalamy włosom wyschnąć przez dwie godziny. Więc teraz wróciłem po dwóch godzinach, a moje włosy są całkowicie suche. Pozwól, że pokażę ci jak wyglądają. Z tym jednym produktem. Jak widać, moje loki są super zdefiniowane.

Są tak miękkie, że wcale nie są chrupiące. Są sprężyste. Uwielbiam definicję tego nowego musu. Moje loki to uwielbiają i dlatego są szczęśliwe. Więc teraz, gdy moje włosy są całkowicie suche, mógłbym je tak nosić, ale lubię mieć trochę więcej objętości, więc oczywiście najważniejszą rzeczą w moich rutynowych włosach jest wybór i mam zamiar puchnąć trochę więcej. A jeśli nie przeczytałeś innych moich postów, dam ci znać, że kiedy użyjesz różu, lepiej pójść pod spód i przedłużyć korzenie, aby nie popsuć faktycznego wzoru zwijania tego, co lubię nazywać Twój wzrok zwija loki, które wszyscy widzą.

Tak więc, jeśli musimy wyciągnąć te poniżej, to jest OK, ponieważ zobaczysz, że zaczynasz. Zamierzam przejść bardzo lekko w tej serii o, i proszę bardzo. Tak bym nosił włosy. Pomyśl, że jest wystarczająco duży na pierwszy dzień.

Tak więc, oto moja zaktualizowana rutyna kręconych włosów. Zawsze jestem fanem możliwości korzystania z jednego produktu, a teraz mogę po prostu użyć tej stylizacji stracić, jeśli jej nie użyję. Prawdopodobnie użyłbym tych płynów wzmacniających podkręcenie Shea Moisture, które również działają same z siebie. Zanim przejdę, muszę podziękować za wszystkie niesamowite komentarze. Wy bardzo utrudnialiście wybór tego. Tak, przeczytałem wszystkie komentarze na moim blogu na YouTube na Twitterze i osobiście jestem przytłoczony i po prostu nie wiem, jak wybrać.